Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 2 людини

План розвитку Спасько-Михайлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Новодонецької селищної ради Донецької області на 2021-2026 роки

Дата: 19 жовтня 2023 о 21:40

План розвитку 

Спасько-Михайлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Новодонецької селищної ради Донецької області на 2021-2026 роки

  1. Вступ

Назва гасло «Успіх там, де ти»

1.1. Назва: План розвитку  Спасько-Михайлівської громадсько активної школи «Шлях до успіху».

1.2. Мета плану розвитку школи: створення сучасного освітнього середовища, спрямованого на пошук та впровадження ефективних способів розкриття, вдосконалення та реалізації творчого потенціалу дитини через навчання , сім’ю, громаду.

1.3. Завдання:

- Підвищити якість освітніх послуг у відповідності з освітніми стандартами.

- Забезпечити права дітей на вибір видів і форм діяльності, створити оптимальні умови для виявлення та розвитку творчої обдарованості кожного учня школи.

- Розвивати досвід партнерства, волонтерства , самоврядування.

- Реалізовувати інтелектуальний потенціал та емоційний інтелект дітей та дорослих шляхом активного залучення до навчальної та суспільно – громадської діяльності.

- Забезпечити позитивний імідж навчального закладу.

- Здійснювати освітній процес відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей учнів.

- Забезпечити збереження та зміцнення здоров’я дітей .

1.4. Місія школи: Кожна дитина талановита, допоможемо їй бути успішною.

1.5. Педагогічне кредо: Виховати соціально адаптовану та громадсько зорієнтовану особистість, яка успішно займе своє місце в житті.

    Наша школа – це дружна родина, де діти пізнають світ, де вчитель живе інтересами і проблемами учнів, допомагає дітям їх вирішувати; де панує добро і злагода. Школа – це стартовий майданчик для добрих справ , де педагоги прагнуть допомогти успішному зростанню кожної дитини.

      Наш колектив – це вчителі, учні, батьки, громада, впевнені у собі, своїх силах, які володіють перспективним баченням того, яких змін школа потребує сьогодні, готові до співпраці для спільного розв’язання проблем.

   Ми ставимо за мету не просто йти в ногу з часом, а випереджати його. Це необхідна умова для сміливих і успішних кроків у своє майбутнє. Ми пишаємося нашими дітьми, усміхненими, радісними і захопленими, які кожного дня поспішають до школи. Радіємо успіхам громади, впевнено рухаємося в завтрашній день своєї країни, щоб разом досягти успіху на шляху реформувань.

1.6. Анотація: Даний план розвитку містить чіткий перелік завдань, які ставить перед собою колектив школи на найближчі 5 років, спираючись на результати досліджень думки учасників навчально-виховного процесу. Описуються проекти, через які реалізуються поставлені завдання, окреслюються передбачувані результати діяльності навчального закладу.

2. Паспорт програми

2.1. Повна офіційна назва: Спасько-Михайлівський заклад загальної середньої освіти Новодонецької селищної ради Донецької області .

Номер акредитаційного свідоцтва : 3Д №

Поштова адреса: вул. Центральна, 111 , с. Спасько-Михайлівка , Краматорський р-н,  Донецька область, Україна, 84052

Телефон: (06269) 24-2-37

Електронна адреса: spasko-mih@ukr.net

2.2. Координатор плану розвитку школи: Костенко Володимир Іванович, директор  Спасько-Михайлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Новодонецької селищної ради Донецької області. «Спеціаліст другої категорії», вчитель трудового навчання та технологій.

2.3. Нормативно - правове забезпечення: план розвитку школи розроблений відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини », Положення про Раду  Спасько-Михайлівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів; Правила внутрішнього розпорядку; на виконання наказу МОН № 1243 від 31.10.2011р «Про Основні орієнтири виховання учнів 1 -11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України»; Указу Президента «Про заходи щодо розвитку духовності; захисту моралі та формування здорового способу життя громадян» .

2.4. Термін реалізації :2021-2026 роки.

2.5. Карта партнерів школи:

- Відділ освіти, культури, молоді та спорту Новодонецької селищної ради , Катюшина Тетяна Іванівна;

- Спасько-Михайлівський старостат; сільський староста  Колосок Анатолій Михайлович ;

- ТОВ «Маяк»; директор  Пантєлєєв Микола Григорович;

- колектив фермерів–одноосібників с. Спасько-Михайлівка, місцеві приватні підприємці;

-сільська бібліотека, завідуюча  Завгородня Марина Дмитрівна;

- сільський клуб, завідуюча Коновалова Валентина Михайлівна;

- Асоціація випускників  Спасько-Михайлівської ЗОШ, координатор: Симоненко Олег Андрійович;

- Районний відділ внутрішніх справ, координатор: експерт – криміналіст  Воронцов Ігор Вікторович;

- Ветеранська організація с. Спасько-Михайлівка, голова ради ветеранів  Герасименко Анатолій Вікторович;

- ДНЗ «Малятко», завідуюча  Колосок Юлія Миколаївна.

    Від учителів та учнів, батьків, громади села та партнерів школи ми чекаємо усвідомлення необхідності реалізації плану розвитку школи, підтримки, прояву особистої зацікавленості та ініціативи, творчості під час реалізації поставлених завдань, відповідальності .

      3. Основний зміст плану розвитку школи

3.1. Аналіз ситуації. Навчальний заклад укомплектовано кваліфікованими педагогічними кадрами. У школі працюють 14 учителів, усі мають вищу освіту , з них : вчителів  І категорії – 8, другої категорії -3 , спеціалістів - 3 . Середній вік колективу –40 років.

    Атестація педагогічних працівників здійснюється згідно з вимогами Типового положення про атестацію та відповідно до перспективного плану проходження атестації вчителів. Виконано на 100% план курсової перепідготовки вчителів при ПОІППО згідно визначених термінів

    У навчальному закладі діють 3 шкільні предметні методичні комісії: предметна методична комісія вчителів природничо – математичного циклу, гуманітарного циклу, предметна методична комісія вчителів початкових класів та методичне об’єднання класних керівників, до роботи яких залучені всі вчителі школи.

    Навчально-виховний режим  Спасько-Михайлівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів повністю підпорядкований завданню зміцнення і збереження здоров’я дітей та надання їм якісних освітніх послуг.

     З метою всебічного розвитку дітей, раціонального та змістовного використання їх вільного часу в школі працюють такі гуртки: «Умілі руки», «Цікава англійська», «Волейбольний», «Чарівний клубок», «Християнська етика», «Технічної творчості», «Основи комп’ютерної грамотності», «Юний натураліст», «Історико - краєзнавчий».

     Навчальний процес у Спасько-Михайлівському ЗЗСО організовано згідно навчального плану школи та вимог Міністерства освіти і науки  України . Належна увага приділяється родинному вихованню дітей, яке відбувається в контексті життя родини, родинно – побутової культури. Пріоритетами родинного виховання у  Спасько-Михайлівському ЗЗСО І –ІІІ ступенів є честь родини, єдність, наступність, спадкоємність поколінь. Вивчено досвід родинного виховання багатодітних сімей  Козловського Р.Г. та  Яблочка О.С. Педагогічний колектив школи використовує різні форми і методи роботи з батьками, при цьому враховує психологічні особливості своїх вихованців та реакцію батьків на ту чи іншу ситуацію.

     Загальний стан будівель та приміщень школи відповідають санітарним нормам , відремонтовано каналізаційну систему в їдальні, приведено в належний стан систему опалення та водопостачання. Приділяється увага зовнішній естетичній культурі школи : впорядковано шкільне подвір’я, обладнано зони відпочинку для учнів, висаджено 25 кущів троянд, 12 молодих дерев. У класних кімнатах знаходяться меблі згідно санітарних норм, куточки та стенди школи мають належний естетичний вигляд.

      Стан матеріально-технічного забезпечення школи задовільний. Для ефективного використання комп’ютерної техніки у школі крім 8 комп’ютерів є сканер та лазерний принтер, розроблено графік роботи комп’ютерного класу. Вчителі використовують навчальні комп’ютерні програми при викладанні предметів та в позакласній роботі.

     Педагогічний колектив  Спасько-Михайлівського ЗЗСО I-IIІ  ступенів приділяє максимум уваги розвитку особистості дитини, її особистісних досягнень.

    На засіданнях педради, шкільних предметних методичних  об’єднань, батьківських зборах систематично аналізується рівень навчальних досягнень (Додаток 2 ).

       Школярі беруть участь у заходах, які сприяють формуванню окремих якостей: віра в себе, свій талант, можливості творити, досягати висот у різних галузях людського життя. Жоден із вихованців школи не перебуває на районному обліку в службі у справах неповнолітніх та кримінальній міліції. Кожен учитель намагається допомогти учням оволодіти не тільки знаннями, а й втілити їх у повсякденне життя, стати гідним громадянином нашої держави.

            Ведеться щоденний контроль за відвідуванням учнями навчальних занять, з’ясовуються та аналізуються причини пропусків. В результаті комплексу організаційних заходів досягнуто підвищення відсотка відвідування учнями навчальних занять ( Додаток 3).

     Колектив школи прагне, щоб школа стала місцем емоційно-психологічної захищеності та душевного комфорту особистості, місцем, де формується громадянська зрілість, соціальна відповідальність за свою роль у національно-культурному відродженні України, де розвиваються інтелектуальна, емоційно-вольова, психічна сфери особистості. Для реалізації цих завдань складено план розвитку школи на 2021 – 2026 роки.

     3.2. Основні сфери, що потребують стратегічних змін

1. Навчальна робота

2. Виховна робота

3. Розвиток творчої особистості

4. Партнерство

5. Волонтерство

6. Розвиток учнівського самоврядування

7. Співпраця з громадою

8. Сфера життєвого простору школи – дизайн території школи, облаштування кімнати для батьків, кімнати творчості «Країна майстрів»

9. Збереження і зміцнення здоров’я дітей

3.3. План дій з досягнення результатів

У ході втілення даного плану розвитку будуть реалізовані 7 проектів. - Проект «Талановита дитина» ( координатор Захватихата І.І.),  спрямований на розвиток творчого потенціалу дітей.

- Проект «Якісна освіта» ( координатор  Роговой М.С.) має на меті використання ефективних моделей і технологій роботи з дітьми, надання якісних освітніх послуг.

- Проект «Якісна освіта» ( координатор  Лук’яненко О.І.) має на меті використання ефективних моделей і технологій роботи з дітьми, надання якісних освітніх послуг.

- Проект «Дозвілля громади» ( координатор  Регеда Л.О.) передбачає набуття досвіду партнерства , волонтерства, зростання загальної культури учасників навчально-виховного процесу.

- Проект «Друзі  Спасько-Михайлівської землі» (координатор  Нелюб Р.М.) передбачає створення громадського об’єднання, що сприятиме подальшому розвитку школи як громадсько активної.

- Проект «Пам’ять серця» (координатор сільський староста  Колосок А.М.) орієнтований на формування активної життєвої позиції, виховання патріотизму .

- Проект «Разом до здоров’я» ( координатор  Регеда Ю.А.) забезпечить реалізацію проблеми школи ,,Збереження і зміцнення здоров’я дітей під час навчально-виховного процесу”.

              3.4. Механізм реалізації

         План розвитку школи реалізовуватиметься через річні плани роботи школи, систему проектів, виховні заходи, бесіди, гурткову та позакласну роботу, анкетування, роботу з батьками, співпрацю з громадою, учнівським самоврядуванням.

3.5. Етапи реалізації плану розвитку школи

1. Підготовчий (січень – лютий 2021 р.): дослідження і самооцінювання.

Мета: сформувати спільне уявлення про бажані зміни, знайти джерело досвіду і дати оцінку діяльності школи з метою її вдосконалення.

1. Визначення напрямків діяльності (березень 2021 р.) : залучення партнерів , планування.

 Мета: залучити до розроблення плану розвитку зовнішнє середовище школи ( батьків, місцеву владу, інші навчальні заклади, членів громади), скласти карту партнерів школи та обговорити з ними угоду про співпрацю. Визначити об’єм потенційно доступних ресурсів, дати оцінку реалістичності передбачуваних змін, скласти план розвитку школи на 5 років.

1. Виконання плану розвитку школи (вересень 2021 року - серпень 2026 р.) : реалізація проектів.

Мета: ідеї та плани втілити в життя, створити сучасне освітнє середовище, в якому успішно реалізується творчий потенціал дитини через навчання , сім’ю, громаду.

1. Підсумковий (вересень – грудень 2026р.): аналітико- корекційна діяльність.

Мета: проаналізувати досягнуті результати і визначити перспективи подальшого розвитку.

3.6. Контроль за планом. Оцінка роботи

З метою контролю за виконанням плану розвитку школи, оцінки якості проведеної роботи створена група експертів, яка проводитиме системний аналіз реалізації плану.

До складу експертної групи включені координатори проектів:

 Цебеняк М.М. - голова Ради школи

 Колосок А.М. – сільський староста

Костенко В.І.- директор школи

Коновалова К.Л.- голова батьківського комітету

Павлюк В.А..- вчитель

Нікіта Т.З.- вчитель

    Оцінка результатів роботи здійснюватиметься шляхом анкетування, тестування, порівняльного аналізу, вивчення думки учасників навчально-виховного процесу, щорічних звітів директора школи, розгляду стану виконання плану розвитку школи на засіданні педагогічної ради

3.7. Джерела фінансування

План розвитку школи фінансуватиметься за рахунок:

- бюджетних коштів відділу освіти;

- коштів спонсорів і партнерів школи;

- коштів від соціальної угоди з ТОВ «Маяк»,

- благодійних добровільних внесків батьків,

- інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством.

4. Очікуванні результати виконання плану розвитку школи

1. Зросте імідж школи на 10%.

2. Рівень загальної культури учасників навчально – виховного процесу підвищиться на 3- 5 % .

3. Зросте кількість учнів, свідомо зайнятих суспільно – корисною діяльністю, волонтерством на 5 – 10 %.

4. Покращиться успішність учнів на 3 – 5%.

5. Збільшиться кількість вчителів, які втілюють ідею гуманної педагогіки на 3- 5 %.

6. Зросте кількість батьків – активних учасників шкільного життя на 5%.

7. Зменшиться рівень захворюваності дітей на 30%.

8. Буде облаштовано медичний кабінет.

9. Зросте рівень матеріально – технічного забезпечення школи на 3 – 5 %.

10. 100% учителів оволодіють технологією Power Point та 100% вчителів використовуватимуть ІКТ.

11. Поліпшиться оснащення кабінету інформатики. За рахунок позабюджетних коштів буде придбано: комп’ютерів – 6, мультимедійних проекторів – 3.

12. Буде створено громадське об’єднання «Друзі  Спасько-Михайлівської землі».

5.1 Проект « Талановита дитина »

Координатор: заступник директора з НВР Лук’яненко О.І.

Метою проекту є виявлення і розвиток творчої обдарованості кожного учня школи.

Завдання проекту:

· зробити школу осередком радості і дитячої творчості;

· створити умови для навчання і виховання всебічно розвиненої, творчо активної особистості;

· забезпечити право дитини на вибір видів і форм діяльності.

План реалізації:

№ п/п Зміст заходів Термін           Виконавці      Відповідальний

1.         Працювати над реалізацією програми «Обдарована дитина»   Постійно            Педагогічний колектив      

2.      Залучення учнів до роботи в гуртках, участі в олімпіадах, конкурсах, МАН      Протягом н.р.          Класні керівники, вчителі-предметники 

3.         Пошукова експедиція «Літературні імена нашого краю»          2021р. Учні

4.         Участь у шкільних, районних конкурсах 2021-2026 р.

5.         Співпраця з обласним центром естетичного виховання учнівської молоді. Участь у засіданнях літературної вітальні «За обрій»    2021-2026 р.  Вчитель укр. мови, учні        

6.         Випуск літературної газети «Територія слова»   2021-2026 р.            Бібліотекар, учні     

7.         Співпраця з  обласною спілкою письменників України, участь у семінарах «Творча людина в сучасному світі»          2021-2026 р.  Вчитель укр. мови, учні           

8.         Організація виставок творчих робіт учнів на рівні школи, району            2021-2026 р.  Адміністрація          

9.         Майстер – класи «Родинні таланти»         Протягом н. р.            Батьківський комітет          

10.       Участь у районному фестивалі «Донецька весна»          Щорічно            Педагогічний колектив, учні         

11.      Створення презентацій, оформлення тематичних папок, стендів за результатами літературно-краєзнавчої та пошукової роботи    Згідно плану            Педагогічний колектив, учні         

12.    Презентація творчих робіт учнів на сайті школи            2021-2026р.            Вчитель інформатики, учні

Очікувані результати реалізації проекту:

- збільшиться кількість учнів – учасників і переможців олімпіад і конкурсів – на 3-5 %;

- зросте рівень позитивного ставлення учнів до навчання - на 7%.

     5.2 Проект «Якісна освіта»

Координатор: вчитель  Лук’яненко О.І.

Метою проекту є використання ефективних моделей і технологій роботи з дітьми, надання якісних освітніх послуг.

Завдання проекту:

· подолати консерватизм та стереотипи педагогічного мислення, забезпечити перехід на гуманістичні засади навчання і виховання;

· реалізувати інтелектуальний потенціал та емоційний інтелект дітей та дорослих шляхом активного залучення до навчальної та суспільно громадської діяльності;

· здійснювати освітній процес відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей учнів;

· забезпечити право дитини на самовираження, самореалізацію та самовдосконалення;

План реалізації:

№ п/п Зміст заходів Термін           Виконавці      Відповідальний

1.         Здійснювати вивчення освітніх потреб населення по території обслуговування школи        Щорічно до 01.09     Адміністрація          

2.         Вести методичну роботу на діагностичній основі, спрямувати її на реалізацію науково-методичної проблеми школи           Протягом н. р.            Вчителі         

3.         Брати участь у роботі шкільних предметних методичних об’єднань            Протягом н. р.           Вчителі         

4.         З метою підвищення якості та ефективності навчально-виховного процесу працювати над «Діаграмою успіхів учнів», в якій відображати рівень навченості школярів        2021-2026 р.  Класні керівники     

5.         З метою підвищення рівня професійної компетентності брати участь у конкурсі «Учитель року»    Щорічно        Вчителі         

6.         Забезпечити курсову перепідготовку вчителів та проводити їх атестацію            Згідно плану Директор      

7.         Залучати учнів школи до роботи з комп’ютерними засобами навчання            2021-2026 р.  Вчителі- предметники

8.         Висвітлювати діяльність школи через інформаційний стенд «Нова доба нової прагне школи»           2021-2026 р.  Вчителі         

9.         Впроваджувати інклюзивну освіту           За потреби     Адміністрація           

10.       Створити банк навчальних комп’ютерних програм, забезпечити доступ учнів до навчання з використанням комп’ютера             Вчителі- предметники

11.       Проводити анкетування учнів з метою виявлення труднощів у навчанні            Щорічно        Вчителі- предметники        

12.       Застосовувати сучасні освітні технології у навчально-виховному процесі            2021-2026р.   Вчителі         

Очікувані результати реалізації проекту:

- покращиться успішність учнів на 3-5 %;

- збільшиться кількість учителів, які втілюють ідеї гуманної педагогіки – на 3-5 %;

- 100% учителів оволодіють технологією Power Point та 100% учителів використовуватимуть ІКТ;

- Підвищиться результативність навчання на 3-5 %.

    5.3 Проект «Батьківський колегіум»

Координатор: голова Ради школи  Цебеняк М.М.

Метою проекту є розширення дієвої співпраці з батьками.

Завдання проекту:

· поліпшити рівень взаємин між батьками, вчителями, учнями;

· сприяти розвитку співпраці між родиною та школою;

· вивчати і використовувати в навчально- виховному процесі досвід родинного виховання.

План реалізації:

№ п/п Зміст заходів Термін           Виконавці      Відповідальний

1.         Провести громадський огляд готовності школи до нового навчального року    Щорічно до15.08      Рада школи

2.         Акція «Ласкаво просимо до школи». День відкритих дверей    Згідно плану  Адміністрація          

3.         Батьківський всеобуч «Родинна просвіта»           Протягом н. р.            Класні керівники     

4.         Створення «Батьківської кімнати»            2021-2026 н. р.          Вчителі           

5.         Участь у районному конкурсі-фестивалі талантів багатодітних сімей «Щасливі долоньки»           2021-2026 р.  Класні керівники     

6.         Проведення занять гуртків батьками        Згідно плану Батьки

7.         Залучати батьків до проведення свят, вечорів відпочинку        Згідно плану  Класні керівники

8.         Створити сторінку для батьків на сайті школи    2022 р.           Вчитель інформатики

Очікувані результати реалізації проекту:

- зросте кількість батьків -активних учасників шкільного життя – на 5%.

         5.4 Проект «Дозвілля громади»

Координатор: сільський бібліотекар Завгородня М.Д.

  Метою проекту є набуття досвіду партнерства , волонтерства, зростання рівня загальної культури учасників навчально-виховного процесу.

Завдання проекту:

· створення освітнього поля й максимально комфортних умов для інтелектуального, духовного, морального, естетичного розвитку учнів;

· виховання культури поведінки, свідомої дисципліни та організованості , непримиренності до аморальних вчинків людей.

План реалізації:

№ п/п Зміст заходів Термін           Виконавці      Відповідальний

1.         Проведення свят на рівні села        2021-2026 р.  Громада села, учні  

2.         Акція «Вчимося бути добрими людьми»  Згідно плану Учні, класні керівники     

3.         Конкурс «Кращий рибалка села »  Згідно плану Учні   

4.         Акція «Карта захоплень» - Подаруй собі красу - Трішки праці і фантазії - Золоті руки    2021-2026 н. р.          Вчителі, учні, громада села

5.         Виставка- вернісаж «Зернятка дитячої творчості»          2021-2026 р.            Класні керівники, учні       

6.         «Народознавчий калейдоскоп» – весняні, новорічно-різдвяні привітання трудівникам села      Згідно плану Учні   

7.         Конкурс «Краще подвір’я» Згідно плану Жителі села  

8.         Творча гра «Компас у книжковому морі»            Згідно плану Бібліотекар

Очікувані результати реалізації проекту:

- рівень загальної культури учасників навчально-виховного процесу

підвищиться – на 3-5%;

- зменшиться кількість конфліктних ситуацій серед дітей – на 10%;

- кількість лідерів у школі та громаді збільшиться - на 5%.

5.5 Проект «Друзі  Спасько-Михайлівської землі»

Координатор: директор школи Костенко В.І.

Метою проекту є розбудова української громадсько активної школи на основі зарубіжного та вітчизняного досвіду.

Завдання проекту:

· забезпечити позитивний імідж навчального закладу;

· об’єднати мікросередовище школи з реальною дійсністю навколо, розвивати партнерство школи і громади для спільного вирішення загальних проблем;

· залучити додаткові людські і матеріальні ресурси для підтримки школи;

· поліпшити взаєморозуміння, довіру, взаємодію між представниками різних секторів громади.

План реалізації:

№ п/п Зміст заходів Термін           Виконавці      Відповідальний

1.         Створити куточки дозвілля «Грою, співом, кольорами ми мандруємо світами»        2021-2026р.   Учні , вчителі, батьки         

2.         Оформити рекреації школи «Країни, з якими дружимо»           2021-2026р.            Учні, класні керівники       

3.         Створити асоціацію випускників Спасько-Михайлівської школи «Зв’язок поколінь»      2022 р.            Учні, випускники школи    

4.         Оформити тематичний стенд «Друзі  Спасько-Михайлівської землі» 2022 р.         Вчителі, учні,           

5.         Проводити зустрічі з шефськими організаціями ( вітання зі святами, концертні програми, круглі столи).           Згідно плану Вчителі , учні           

6.         Організувати і здійснювати пошукову роботу «Нашого цвіту по всьому світу» 2021-2026 р.  Учні , вчителі          

7.         Створити громадське об’єднання «Друзі  Спасько-Михайлівської землі»            2021р. Громада села

8.      За рахунок позабюджетних коштів придбати - комп’ютерів -6 шт. - мультимедійних проекторів – 3 шт.          До 2026 року.            Адміністрація           

Очікувані результати реалізації проекту:

- зросте імідж школи – на 10%;

- підвищиться рівень матеріально-технічного забезпечення школи – на 3-5%;

- буде створено асоціацію випускників  Спасько-Михайлівської школи «Зв’язок поколінь» та громадське об’єднання «Друзі  Спасько-Михайлівської землі».

       5.6 Проект «Пам’ять серця»

Координатор: сільський староста Колосок А.М.

Метою проекту є формування активної життєвої позиції, виховання патріотизму .

Завдання проекту:

· виховати громадянина, якому були б притаманні риси впевненої, конкурентноспроможної, компетентної людини; соціально адаптовану та громадсько зорієнтовану особистість, яка успішно займе своє місце в житті;

· розвивати досвід партнерства, волонтерства, самоврядування;

· розкрити учням світ любові і добра, допомогти пізнати себе і світ навколо, не забуваючи формули людяності.

План реалізації:

№ п/п Зміст заходів Термін           Виконавці      Відповідальний

1.         Участь у пошукових експедиціях «З попелу забуття» , «Славні імена земляків»       2021-2026р.   Учні   

2.         Впорядкування «Алеї пам’яті загиблим односельцям»  Щорічно            Учні, класні керівники       

3.         Встановлення «Стели Слави» на алеї.      20223 р.                        старостат           

4.         Акція «Милосердя» Щорічно        Вчителі, учні,           

5.         Оформлення «Книг Вічної Слави» 2024 р.            Класні керівники, учні           

6.         Видання буклету «Літопис школи»           2025 р.            Учні   

7.         Акція «Пам’ятник». Прибирання території біля пам’ятників загиблим воїнам.           Щорічно        Жителі села, учні    

Очікувані результати реалізації проекту:

- зросте кількість учнів, свідомо зайнятих суспільно-корисною діяльністю, волонтерством – на 5-10%.

                Вартість проекту – 100000 гр.

               Ризики – недофінансування .

Анотація: Даний план розвитку містить чіткий перелік завдань, які ставить перед собою колектив школи на найближчі 5 років, спираючись на результати досліджень думки учасників навчально-виховного процесу. Описуються проекти, через які реалізуються поставлені завдання, окреслюються передбачувані результати діяльності навчального закладу.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.